Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

İngilizce dil eğitiminde yılların tecrübesiyle Eskişehir ilimizde yüz yüze YDS-YÖKDİL-YDT-IELTS-TOEFL ve Genel İngilizce eğitimlerimizi aşama aşama online eğitim platformuna taşıyoruz. 

Öncelikli olarak YDS-YÖKDİL-YDT dersleri ile başlayıp, ilerleyen süreçte tüm seviye ve aşama da İngilizce ye yönelik tüm öğrenim ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefleyen online bir platform sağlamayı hedeflemekteyiz. 

Bir dil eğitim kurumu olarak İNGİLİZCE’Yİ EZBERLEMENİN DEĞİL, BENİMSEMENİN, ÖĞRENMENİN bir ihtiyaç olduğunun bilincindeyiz.

Öğrencilerimizin başarıya ulaşması ve sınav İngilizcesinin yanı sıra ilerleyen süreçteki ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak en doğru yöntem ve programlarla bütün imkânlarımızı kullanmakta ve geliştirmekteyiz. 

Şu ana kadar öğrencilerinin elde ettiği başarılarıyla motive olan ve her gün bir adım daha ileri gitmeyi ön planda tutan Kemal Hoca önderliğinde başlatılan bu sistem ve platform ile Dil Öğrenme ve sınavlara olan bakış acınızı değiştirmek için varız.

Amacımız

İngilizceyi yabancı dil olmaktan çıkartıp, ikinci dilimiz olarak benimsetmektir. İngilizce diline ve sınavlarına olan bakış açısını değiştirebildiğimizi, öğrenmeyi sürekli hale getirebildiğimizi kanıtladık. 

Yabancı dildeki başarıyı bir yaşam tarzı haline getirmeyi, bireysel başarıyı toplumsal başarılara dönüştürmeyi amaçlamaktayız. 

İngilizce dilinin bir ezber olmadığını, mantık üzerine kurulu bir sistem olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla bizler ezber öğretmiyor, dili öğretiyoruz.

Farkımız

1. Son sınav sistemine uyumlu çalışma sistemi ve bu sisteme paralel kaynaklar geliştiriyoruz. Kaynaklarımızda güncel konuları ele alarak öncelikle bilgi içeriğine merak duygusu uyandırıyoruz. Özgün hazırlanmış kısa ve uzun vadeli kaynaklar sağlıyoruz. Farklı kaynaklardan çalışma ihtiyacı bırakmıyoruz.
2. Net, anlaşılır ve akıcı anlatımlar yapıyoruz.
3. Gerçek sınav formatında özgün denemeler hazırlıyor ve uyguluyoruz.
4. Düzenli çalışma prensibinden taviz vermiyoruz ve öğrencilerimizle birlikte bizlerde çalışmaya, öğrenmeye devam ediyoruz.
5. Günlük ve Haftalık ulaşılabilir hedefleri en başta belirliyor, öğrenci profilleri hazırlayarak güncelliyoruz ve en önemlisi takip ediyoruz.
6. Sağladığımız motivasyonu bir disipline çeviriyoruz.
7. Öğrencilerimizin farklı öğrenme becerilerini önemsiyor ve anlatımlarımızı çeşitlendiriyoruz. Ayrıca bu yönde öneri ve tavsiyelerde bulunuyoruz.
8. Derslerde zorlanan öğrenciler ile birebir ve küçük gruplar halinde ilgileniyoruz.
9. Tüm kayıtlı öğrencilerimizi süresiz olarak katılabilecekleri telegram gruplarımızda sorularına yardımcı oluyor ve önerilerini dikkate alıyoruz.
10. Bir dil eğitim platformu olarak YDS sınavlarının en önemli boyutunu oluşturan OKUDUĞUNU ANLAMA, YORUMLAMA VE SENTEZLEME konusuna gereken vurguyu yapıyor, bu konuda akademik ve güncel gelişmelere uygun öğretim programları geliştiriyoruz.
11. YDS sınavlarına KELİME BİLGİSİNİN önemine inanıyor ve buna paralel olarak kurslarımızda kelime öğretimine büyük önem veriyoruz.
12. Kelime bilgisinde yükünüzü hafifletmek için YDS-YÖKDİL-YDT gruplarımızda normal ders saatleri dışında kelime etütleri yaparak kursiyerlerimizin kelime dağarcıklarını geliştirmelerine destek veriyoruz.
13. Eğitim-öğretimde iletişimin önemini biliyor ve kurs dışında da bizimle iletişim kurmanızı, zorlandığınız hususlarda bize ulaşmaya teşvik ediyoruz.
14. Kemalhoca.com online dil eğitim platformu olarak yabancı dil öğrenme ve özellikle dil sınavlarına hazırlanmada kullanılacak kaynakların önemini biliyoruz. Dolayısıyla günün gereksinimlerinize uygun, grubun profiline ve düzeyine göre tasarlanmış ve yapılandırılmış kaynaklar hazırlıyoruz. Her grup için ayrı ayrı, seviye ve hedeflere yönelik kaynaklar geliştiriyoruz.

Kendi hızınızda öğrenin

Bireysel ihtiyaç ve farklılıkların farkındayız. Sınırsız tekrar erişimiyle ve kurs dönemi boyunca sağladığımız rehberlik çalışmalarıyla öğrenme sürecinizi en iyi şekilde yönetiyoruz.

Profesyonel İçerikler

Sınav hazırlığı sürecinde en büyük karmaşanın ‘’hangi kaynakları kullanalım?’’ sorusu olduğu için, bu sorunu hedeflerinize ve seviyenize uygun özgün kaynaklarla ortadan kaldırıyoruz.

Sohbeti aç
Merhaba,
Hakkımızda ile ilgili bilgi almak ister misiniz?