Anasayfa / Mesafeli Satış Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi

İPTAL İADE KOŞULLARI

kemalhoca.com ‘dan satın aldığınız her ürün, BYA EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ garantisi altındadır.

Hizmet iade koşulları

Satın aldığınız Canlı/Online Ders paketleri, Satın alma gerçekleştiği andan itibaren 14 gün içinde info@kemalhoca.com adresine veya 0533 090 89 26 nolu numaraya dilekçe ile başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iptal- iade/cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

Dersler başlamadan yapılan kayıt silme taleplerinde söz konusu iptal neden sağlık atama gibi ders takibini uzun süreli etkileyecek durumlarda  herhangi bir kesinti olmaksızın ücretin tamamı gönderici hesaba iade edilir.

Derslerin  başladığı ilk iki hafta içerisinde  beklediği verimi alamadığını düşünen öğrencilerimiz durumu izah ederek, yapılan bir üst yada alt eğitimlere katılmak istemezse herhangi bir kesinti yapılmaksızın ücretin tamamı iade edilerek sistemden ilişiği kesilir.

Dersler başladıktan sonra talep edilen iptal işlemlerinde, iptal dilekçesinin tarafımıza iletildiği tarihe kadar yapılan ders saatleri hesaplanarak (iptal talebinde bulunan kişinin yapılan derslere katılıp katılmadığına bakılmaksızın)  kesintisi yapılır. Ödemenin tamamlanmış olması durumunda kesintiden arta kalan ücret iade edilir.

Geçerli bir mazeret sunmaksızın, art niyet sergileyerek yapılan kayıt silme taleplerinde, kemalhoca.com dil eğitim hizmetleri, Millî Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nin “Ücretlerin İadesi” başlıklı 56. Maddesi ile tanıdığı %10 cayma bedelini kesintilere ekleme hakkını elinde tutar.

Kendi hızınızda öğrenin

Bireysel ihtiyaç ve farklılıkların farkındayız. Sınırsız tekrar erişimiyle ve kurs dönemi boyunca sağladığımız rehberlik çalışmalarıyla öğrenme sürecinizi en iyi şekilde yönetiyoruz.

Profesyonel İçerikler

Sınav hazırlığı sürecinde en büyük karmaşanın ‘’hangi kaynakları kullanalım?’’ sorusu olduğu için, bu sorunu hedeflerinize ve seviyenize uygun özgün kaynaklarla ortadan kaldırıyoruz.

Sohbeti aç
Merhaba,
Mesafeli Satış Sözleşmesi ile ilgili bilgi almak ister misiniz?